Zázemí

V našem hokejovém centru mají hráči k dispozici veškeré zázemí, které je pro kvalitní rozvoj hráče nutné.

K tréninku využíváme ledovou plochu v areálu hokejové haly v Jablonci nad Nisou a sportoviště v jejím dosahu. Na stadionu mají hráči k dispozici veškeré zázemí, které je pro kvalitní rozvoj hráče potřebné. Šatny se sociálním zázemím, ve starších kategoriích vybavené obrazovkami pro videoanalýzu. Vybavená funkční tělocvična a posilovna, místnosti pro týmové a individuální meetingy, učebna, regenerační linka se saunou, výřivkou a masážními stoly. V technické místnosti equipment manažer pomůže hráčům s jakýmkoliv problémem s výstrojí. Brusle brousí vyškolený odborník na profesionální švédské brusce ProSharp AS 1001. S hráči konzultujeme nastavení žlábku a ostatních parametrů broušení dle jejich stylu pro dosažení optimálního skluzu na ledě.

A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.

Ledová plocha s nejmenšími povolenými rozměry

Ledovou plochu zabezpečujeme v dlouhém intervalu od začátku srpna do začátku dubna. Hráčům je zajištěna dlouhá a dostatečná doba na ledě, která je pro jejich zdravý hokejový rozvoj důležitá.Naše ledová plocha má rozměry, které patří mezi ty nejmenší možné v českém prostředí. Americké a kanadské plochy jsou rovněž malé a díky tomu je hra dynamičtější a akčnější. I my se snažíme tomuto modernímu trendu dlouhodobě přibližovat a náš „malý“ led je vlastně malou výhodou.

Zázemí pro suchou přípravu

Klub disponuje a zajišťuje kvalitní zázení pro dryland – suchou přípravu.

Zázemí pro suchou přípravu na stadionu

Přímo na zimním stadionu se nachází skvěle vybavené prostory pro motorický, funkční ale i specifický kondiční trénink našich hráčů. Jedná se především o prostory určené pro:

A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.

Trénink s volnými váhami
Kvalitně vybavená posilovna. Velké množství vzpěračských os, kotoučů jednoručních činek, vzpěračských klecí, lavicí.
Funkční trénink
Pro funkční trénink jsme vybaveni 12 TRX trenažéry, ketllebelly, wallbally, množstvím odporových gum, žebřin, hrazd, medicimbalů, plyometrických překážek…
Pomůcky na balanční trénink
Pro kvalitní přípravu hráčů z hlediska posílení hlubokého stabilizačního systému a balanční trénink disponujeme řadou balančních desek, gymbalů, bosu atp.

Off-ice centrum

Během léta je pro hráče programu zajištěno off-ice centrum v areálu Pasířská, kde společně s prostory zimního stadionu probíhá většina letní přípravy hráčů. Zde mají hráči k dispozici několik hřišť – basketbalové, fotbalové, travnatý povrch, atletický ovál, vlastní zázemí s šatnami, gymnastický sál s vybavením pro funkční trénink.Mimo tyto prostory hráči podstupují také přípravu v přírodních areálech Srnčí důl a Dobrá voda, kde sportují v přírodních podmínkách.

A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.

Video místnost, učebna

A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.

Trenéři s hráči vyšších kategorií využívají pro jejich meetingy s hráči či týmy plně vybavené videoanalysis-místnosti, kerou před utkáními a při dalších příležitostech využívají přípravě a vzdělávání hráčů.

Zároveň také na zimním stadionu zajišťujeme prostor pro výuku anglického jazyka v rámci projektu Hraj&studuj.

Technická místnost a brusírna

Hráči mají možnost úpravy výstroje a broušení bruslí v technické místnosti, kde jim náš equipment manager poradí snad s každým problémem, který se svou výstrojí mohou mít. Zde také zajišťujeme velmi kvalitní broušení bruslí na jedné z nejlepších brusek na světě. Jedná se o švédskou brusku ProSharp AS 1001. Brousíme dle individuálních požadavků hráčů. Hráči si po konzultaci s Equipment manažerem mohou zvolit svůj žlábek a další parametry broušení bruslí tak, aby skluz na ledě při bruslení byl optimální a byla zaručeno to nejlepší vybavení a příprava na led.

A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.

Regenerační linka

A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.

Přímo na zimním stadionu disponujeme regenerační linkou se saunou, výřivkou a masážními stoly.

Dresy a výstroj

Hráči dostávají na každou sezonu pár zápasových a tréninkových štulpen, bílý a modrý zápasový dres a také tréninkový dres.

Zapůjčení výstroje
Začínajícícm hráčům jsme schopni zapůjčit kompletní hokejovou výstroj, v rámci setů, které máme v našem skladě k dispozici tak, aby rodiče nebyli v začátcích příliš finančně zatíženi.

Velkoobchodní nákup
Ve spolupráci se společností Hejduksport poskytujeme možnost nákupu vybavení za velkoobchodní ceny, což je velmi výhodné pro rodiče hráčů, kde mohou ušetřit hodně peněz.

A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.

Klubové oblečení

A generic square placeholder image with rounded corners in a figure.

Zajišťujeme klubové oblečení a přispíváme částečně finančně na jeho nákup. Snažíme se držet jednotnou identitu klubu tak, abychom podpořili týmového ducha a jednostný dresscode a finančně přispíváme na klubové oblečení, zajišťujeme bundy, mikiny, trička, vše co mohou hráči potřebovat ve svém sportovním tréninku nebo při výjezdech na zápasy.